İnegöl Mobilya Firmaları

01/05/2017 0 Yorumlar

İnegöl Mobilya Firmaları

 

İnegöl Mobilya Firmaları Türkiye’nin Önde gelen mobilya üretim merkezi İnegöl yaklaşık 5000 imalatçısı ile Tüm Türkiye ve Dünya ya hizmet vermektedir. Peki, nedir mobilya sektöründe bu kadar önemli kılan İnegölü?

 

İnegöl öncelikle Konumu itibari ile diğer mobilya üretim merkezlerine göre daha avantajlı olup bu avantajının yanında Yurtiçinde kurulan nakliye ağı ile birlikte Son 20 yılda büyük aşama kaydetmiş ve Türkiye mobilya ihtiyacının 50 %  sinden fazlasını karşılar hale gelmiştir. Bu süreçte İnegöl mobilya firmaları İtalya gibi mobilya üretiminin merkezi olan ülkeleri de takip ederek kendi çizgisini oluşturmuş ve Dünya mobilya sektörünün önemli bir oyuncusu olmuştur.

 

İnegöl Mobilya Firmaları

 

Gelişen teknoloji ile birlikte Dünya standartlarında üretim yapan İnegöl Mobilya Firmaları istihdam açısından da Türkiye Ekonomisine büyük katkı sağlamaktadır. Son yıllarda eleman ihtiyacı dolayısıyla büyük göç almış olan İnegöl Şehir olarak ta oldukça büyümüş ve gelişmiştir.

Büyüyen Üretimle birlikte Malzeme tedarikçilerinin de Gözbebeği olması sayesinde Bugün mobilya ve koltuk üretimi için gerekli olan çivisinden kumaşına süngerine bütün hammaddeler İnegöl’de rahatlıkla bulunabilmekte ve bu sayede hem daha güzel ürünlerin tasarlanması hem de daha dayanıklı ürünlerin imalatı mümkün olmaktadır.  

 

Günümüzde İnegöl’de Ev mobilyası başta olmak üzere(ofis,otel,restoran  v.b) tüm mobilya ihtiyaçlarını karşılayacak mobilya üretimi yapılmakta Üretilen mobilyalar yapılan fuarlar ve tanıtımlarla Dünyanın tüm ülkelerine pazarlanmaktadır.

 

Yapılan ar-ge çalışmaları ödüllü tasarımlar yeni pazar arayışları ve firma rekabeti  sayesinde İnegöl mobilyası  artık tüm dünyada bilinen kendine özgü markalarını oluşturmuş ve bu bilinçle firmalar çalışmalarını devam ettirmektedir.

 

Son 10 yıldır gelişen internet teknolojileri sayesinde İnegöl Mobilya Firmaları Hem yurtiçi hem yurtdışı pazarlama da web sitelerini de etkin olarak kullanmaya başlamışlardır. Bu sayede beğenilen ürünlerin direk imalatçıdan çok daha uygun şart ve fiyatlarla tüketiciye ulaşma imkânı sağlanmıştır.

 

İnegöl merkez de Üretim yapan firmamızda Öncü Koltuk&Mobilya sanayi olarak çıktığı bu yolda mobilyaureticim.com adı altında e-ticaret sitesi ile müşterilerine hizmet vermektedir.

 

 

Yorum Bırakın