MOBİLYALAR KARAKTERİMİZ İLE NE KADAR ALAKALI ?

Gönderen Editor 26/09/2016 0 Yorumlar

Mobilyalarınız ve evinizi ne şekilde dizayn ettiğiniz sizin hakkınızda önemli ipuçları verir. Kişiliğiniz, karakteriniz, yaşam anlayışınız, mobilyalar ile gün yüzüne çıkar Bir eve girdiğinizde evin dizayn ediliş şeklinden ev sahibi hakkında çok net fikirler edinebilirsiniz.

MODERN EVLER

Renkli mobilyalar, son teknoloji ürünü eşyalar, hareketli mobilyalar, pastel renklerle döşenmiş geometrik desenli eşyalar sizin yoğun çalıştığınızı ve çalışmaktan keyif aldığınızı gösterir. Felsefe ile derin düşünüşlerle vakit kaybetmek yerine hayatı olabildiğince yaşamak düşüncesinde olduğunuzu eşyalarınızla ifade etmiş olursunuz.

KLASİK EVLER 

Modern çağın getirdiği tasarım yoksunluğundan şikayetçisinizdir. Eskiye duyulan özlem klasik ve gösterişli eşyaların sizi daha iyi ifade ettiğini düşünürsünüz. Mobilyalar tam ve işini iyi yapan ürünler olmalıdır. Üzerine oturduğunuz bir koltuk sizin için önemlidir. Resmi ilişkileriniz fazladır. Önemli işlerle uğraşmanız sizi evinize özen göstermekten alıkoyamaz. Disiplinli ve çalışkan birisinizdir. Teknolojiye biraz uzak olsanız da kullanmanız gereken tüm teknolojiye hakimsizinizdir.

RUSTİK EVLER 

Tamamıyla doğa hayranı olduğunuz söylenebilir. Ahşaba bayılırsınız. Her şeyin doğadaki haliyle olması gerektiğine inanırsınız. Hayvanları ağaçları ve doğayı çok seversiniz. Başkası için koca bir kütük hiçbir şey ifade etmezken sizin için çok harika bir masa olabilir. Evinize asla plastik sandalye sokmazsınız. Her şeyin en güzelinin en doğalı olduğunu düşünürsünüz. Fotoğraf çekmeye bayılırsınız. Az eşyayı seversiniz. Evin içinde krem, beyaz ağırlıklı eşyalar kullanır, ağaç renklerine bayılırsınız.

Yorum Bırakın