EVİM DÖRT KÖŞE

24/10/2016 0 Yorumlar

Ev dekorasyonunuzda köşe takımı kullanmak istiyorsanız farklı dekorasyon fikirlerine sahip takımlarımızı inceleyebilirsiniz,mobilyaureticim.com
Son dönemde yeni evli çiftlerin tercih ettiği trend mobilyalar olan köşe takımları dekorasyon için harika bir alternatif oluyor. Sıcak ve samimi ortamların kaynağı olabiliyor. Kalabalık misafirliklerde rahat ve işlevsel yönleriyle sizi bazen kurtarabilir.


Renk seçimizde ise nötr renkleri tercih etmeniz önerilmektedir. Krem, gri, beyaz ve kahverengi tonuna yakın köşe takımları daha çok tercih edilen modellerdir. Size dekorasyon fikirlerinin yanı sıra alternatif kombinleri uygulamanıza izin verir. Çeşitli aksesuarlar ile duvar rengini kombinlediğinizde ise herkesin hayran kalacağı bir salona sahip olacaksınız.


Genelde köşe takımlarının bir tarafı duvar kısmına diğer tarafı da pencere tarafına bakmalıdır. iki tarafı da penceresiz kısımda olması odanızı çok bunaltacaktır. İnsan için ferahlatacak ortamlar mutlaka pencereye yakın olmalıdır. Köşe takımının pencereden uzak olması evinizi daha da küçük gösterecektir.
Halı tercihleriniz ise de minderler ile birebir olmamalı be koltuğunuzu yakın boyutlarda olmalı.
Mavi renk tonlarına yakın köşe takımları pencereden biraz uzak olsa da ferahlığı içeriye yansıtacaktır. Küçük kitaplık modelleri ile kullanışlı olacaktır. Ev dekorasyonu için önemli olan minderler ise net renklerde olmalı ve zıt kombinlerde olabilir.
Bir sonraki yazı dizimizde de yine farklı köşe takımı alternatifleri sunacağız…

Yorum Bırakın